Proč Máša agency?

Proč Máša agency?

Tvořivost

Pracujeme tvrdě, abychom pochopili vaši organizaci a cíle před předložením naši strategie a nápadů. Toto pochopení nám dává pozadí na kterém můžeme prezentovat inovativní, uvážené a realistické koncepty. Neexistuje žádný jednotný přístup nebo výrobní linka šablon.

Pragmatismus

Klienti často oceňují náš otevřenější přístup. Některé kampaně, které vytváříme jsou složité, ale snažíme se vše zajistit tak, aby jste přesně pochopili, co přesně nabízíme a co můžete získat. Teprve potom můžete posoudit, zda jsou naše doporučení vhodné právě pro Vás.

Pro-aktivita a dlouhodobá perspektiva

Vztahy s některými z našich klientů trvají i 10let, což nás opravdu těší. Čím déle známe klienty, tím lépe jim můžeme rozumět. A čím lépe jim rozumíme, tím snazší je pro nás pracovat aktivně, připravovat efektivnější kampaně. Tento přístup jednoznačně funguje - většina našich nových klientů pochází na základě doporučení od stávajících klientů.

Zkušenost

V oboru podnikáme od roku 2000 a máme zkušenosti v téměř z každého odvětví. Tato zkušenost nám pomohla získat cenné poznatky, které Vám můžeme předat a pomoci tak k dosažení vašich cílů.

Účinnost

Usilovně jsme pracovali na zjednodušení našich interní procesů. To znamená, že dostanete to, co potřebujete rychle a bez jakýchkoliv zmatků. Rychlost, ale neni nikdy na úkor kvality.

Nezávislost a flexibilita

Jsme skutečně nezávislý, bez externích investorů. To znamená, že máme pro vás realistické ceny a pracovní přístup, který se vyvíjí tak rychle, jako se mění vaše podnikání.

NAŠE REFERENCE MLUVÍ ZA NÁS !


Rychlý kontakt

Máša agency s.r.o.
třída Míru 71
530 02 Pardubice

T    +420 731 441 340


Naši významní klienti

Logo ČSLH Logo MEDIS holding Logo ČSOB pojišťona Logo UniCredit Bank Logo NOARK Logo Olympia Logo Správa a údržba silnic Pardubického kraje

Spojte se s námi

© 2018, MÁŠA AGENCY S. R. O. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑