VIRTUÁLNÍ  A HYBRIDNÍ EVENTY

Virtuální eventy

Jako novinku v portfoliu našich služeb nabízíme propojení lidí a týmů z celého světa přes online prostředí a přenášíme je kamkoliv si jen dokážete představit. Umíme ombinovat virtuální studio s interaktivními prvky, online dotazy nebo hlasování, zábavu, a to vše v reálném čase.

Samozřejmostí je vícejazyčné vysílání nebo simultánní tlumočení.

 

Virtuální konference

Jako efektivní nástroj pro zhodnocení výsledků a business plánů nebo představení nových produktů. Virtuální konferencí umožníme propojení řečníků i diváků z různých částí světa, a to vše v kvalitě živého televizního přenosu.

 

Hybridní event

Jsou situace, kdy je možné akce uspořádat pouze virtuálně, jako nám to ukázal rok 2020. Roky předtím nám ale potvrdily, že živé akce mají možnosti a výhody, které nelze plně nahradit distanční formou.

Hybridní event v sobě spojuje obě varianty – živý i online event.

Část publika sedí přímo na místě eventu a část je online – ať už u sebe doma, v kanceláři se svým týmem nebo v jiném  studiu s dalšími účastníky akce. Díky hybridnímu formátu akce dopojíte na akci vzdálené účastníky i řečníky, kteří by nemohli jinak dorazit. Tento formát se nyní stává důležitou součástí eventové strategie nejen u nás, ale i ve světě.

Kontaktní formulář

13 + 1 =